Home

hotel Archeologické Nařízení mässing ljusstake auktion Slečna, minout tepna Jídelní lístek

Ljusstakar malm, mässing. 6 st. | auktionet

Bilder för 865506. LJUSSTAKE för 6 ljus, mässing. - Auctionet

1 par ljusstakar mässing S:B Skultuna nr 18

ljusstakar mässing | Barnebys
ljusstakar mässing | Barnebys

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Skultuna | Auktion olsensauktioner.se

Ljusstakar i mässing, 2 par | Auktion.se

Ljusstake, mässing, barock, 160 | Auktion hallandsauktionsverk.se

LJUSSTAKAR, fyra (2+2) stycken, mässing, bl.a. Skultuna. - Bukowskis

ljusstakar mässing | Barnebys
ljusstakar mässing | Barnebys

Ljusstakar, 5 st, mässing, 1700 | Auktion hallandsauktionsverk.se

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-/19 | Auktion olsensauktioner.se

LJUSSTAKE, mässing, 1600-tal. - Bukowskis

Ljusstake mässing Liljan Ystad Metall

LJUSSTAKAR mässing Största H:14,5 cm D… | Auktion.se

PAR LJUSSTAKAR MÄSSING SKULTUNA BRUK No 12, 12CM (ENA FOTEN NGT BUCKLIG,  NGT REPIGA, LJUSMANSCHETTER SAKNAS) STÄMPLADE "SB" MED KRONA, TILLV.  1860-1870 - Göteborgs Pantbank

Ljusstakar, 3 st, mässing och glas, höjd: 12-14. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Ljusstakar, 5 st, mässing, höjd 1 | Auktion karljohanauktioner.se

Ljusstake barock - Stockholms Auktionsverk

Nattljusstakar, 5 st, mässing/mal | Auktion karljohanauktioner.se

CARL-ARNE BREGER, ljusstakar, ett par, mässing, Haga mässing, 1993. -  Bukowskis

Skultuna, ljusstakar, no 71, gustaviansk stil, mässing, 1900-talets början,  1 par | Lauritz.com

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk… | Auktion.se

Ljusstakar i mässing 1800-tal - Stockholms Auktionsverk

Ljusstakar mässing - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKAR 1 par, mässing, märkta Malm