Home

trojský kůň pokaždé Obdélník vägglampa gustav mässing glas på auktioner získat poměr rameno

Auktion - Auction 12.11.2017 am 12.11.2016 - LotSearch

VÄGGLAMPA i form av båtventil, mässing/glas, samtida. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

Se produkter som liknar Reijmyre - Gustav III.. på Tradera (377734595)

Blomberg Mässing/Slipat Glas Ip24 Vägglampa

VÄGGLAMPA, mässing, glas, Art Deco, 1900-talets första hälft. Belysning &  Lampor - Vägglampor - Auctionet

Vägglampa, mässing | Barnebys
Vägglampa, mässing | Barnebys

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. | Barnebys

GUSTAV LEEK, tillskriven, bordslampor, ett par, Orrefors, 1960-tal. -  Bukowskis

BORDSLAMPA, glas, troligen Gustav Leek, 1960-tal. - Bukowskis

Vägglampa i Mässing med Kupa .. | Köp från Auktionsbyra på Tradera  (525274844)

vägglampa | Barnebys
vägglampa | Barnebys

GUSTAF LEEK, bordslamp, glas, troligen Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis

GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Vägglampor på Lysekils Auktionsbyrå - Auctionet

Slutpris för Vägglampor, mässing

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

Gustav Leek Orrefors - Stockholms Auktionsverk

GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets  andra hälft. - Bukowskis

Vägglampa glas - Stockholms Auktionsverk

Se produkter som liknar Retro bords/.. på Tradera (513630183)

VÄGGLAMPA, Fagerhult, mässing
VÄGGLAMPA, Fagerhult, mässing

LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

vagg | Barnebys
vagg | Barnebys

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. - Bukowskis